TELESİSTEM İletişim Sistemleri Panasonic İç Anadolu PBX Ankara Bölge Bayi Panasonic Telefon Santrali Fiyatları KX-NS500 Satış Fiyat Pazarlama Ltd. Şti.
Panasonic KX-HTS32 Telefon Santrali

Bir diğer eşsiz özelliği yerleşik yönlendirici ve Wi-Fi erişim noktası.

Ses işleme platformu da bir ağ aygıtı gibi ve X-HTS32 çalışır.

Terminalleri tam bir çizgi-X-HTS32 için kullanılabilir, orta ölçekli işletmeler için en uygun iletişimi sağlayan.

KX-HTS32 Kompakt Hibrit IP-PBX

6 SIP harici ve 12 SIP dahili hat kapasitesi

8 Analog harici ve 24 Analog dahili hat kapasitesi

Arayan Kimliği'ni gösterme, çağrı yönlendirme, sesli mesaj bildirimi ve otomatik operatör (AA)

Konferans Çağrı özellikleri

Paging özelliği seçenekleri

İzleme özellikleri

Video konferans yeteneği

Tak çalıştır kurulumu

Uzaktan programlama ve bakım

Panasonic KX-HTS32 Kompakt Hibrit IP-PBX, küçük ve ev tipi ofis (KOBİ) işletmelerinin özel ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirildi.   

Benzersiz bir şekilde dahili yönlendirici (router) ve Wi-Fi erişim noktası içeren bu çok fonksiyonlu cihaz sadece ses, video ve uzaktan iletişimleri etkinleştirmek için değil aynı zamanda uygun maliyetli izleme ve güvenlik sistemleri oluşturmaya yardımcı olmak için de kullanılabilir.

Kompakt ve düşük maliyetli olmasının yanı sıra güçlüdür ve gelecekteki iş talepleri için sorunsuz bir şekilde ölçeklenebilir. Kuruluşunuzda mükemmel verimlilik, üretkenlik ve müşteri hizmetlerinin sağlanması için ideal iletişim platformudur.

En iyide ki esneklik

IP ve geleneksel hibrit sistem olarak KX-HTS32, harici SIP hat hizmetlerine uyum sağlamak amacıyla yeni ve dinamik bir iletişim çözümü oluşturmak veya mevcut PBX sistemine sorunsuz bir şekilde entegre olmak için kullanılabilir.

En yeni hepsi bir arada platformu

PC ve akıllı telefonların bağlanabilmesi için gereken Wi-Fi erişim noktası, çoklu harici SIP kapasitesi, çağrı fonksiyonları da dahil olmak üzere birçok ihtiyaç duyulan işlev ve özellikler sistem yapısı içine dahil edilmiştir.

Cihaz ayrıca KX-HDV ve KX-NTV serisi ürünlerimizle birleştirilerek tam anlamıyla bir iletişim ve izleme sistemi oluşturmaktadır.

Mükemmel taşınabilirlik

Seyahat halindeyseniz aramalar kesintisiz bir şekilde akıllı telefonunuza yönlendirilebilir. Başka bir meşguliyetiniz olması durumunda ise e-posta aracılığıyla akıllı telefon veya PC'nize sesli mesaj bildirimleri alabilirsiniz. Paging özelliği seçenekleri, önemli bilgilerin farklı konumlardaki çalışanlar arasında kesintisiz olarak yayınlanmasını mümkün kılar.

Daha iyi iletişim

Dahili Meet Me Conference özelliği her nerede olursa olsunlar birçok çalışanın konferans çağrılarına katılmalarını mümkün kılar. Buna ek olarak, KX-HTS32 sistemleri, VPN bağlantısı gerektirmeden, görüntülü görüşme ve video konferans yapmak için eksiksiz ve uygun maliyetli terminal ürünlerine sahiptir.

Kolay kurulum ve bakım

KX-HTS32 bir terminal bağlandığı dakikadan itibaren tak ve çalıştır hızlı kurulum modu sayesinde kullanıma hazırdır, temel ayarlar da sizin için otomatik olarak programlanır. Harici SIP hat bağlantısı ve

Wi-Fi özellikleri kullanıma hazırdır, bu nedenle aktivasyon anahtarına veya ilave bir yönlendiriciye (router) ihtiyaç yoktur. Diğer programlama ve bakım işlemleri cihazın basit web arayüzü aracılığıyla gerçekleştirilebilir.


Telekomünikasyon

Copyright © 2014 TELESİSTEM İletişim Sistemleri Panasonic İç Anadolu PBX Ankara Bölge Bayi Panasonic Telefon Santrali Fiyatları KX-NS500 Satış Fiyat Pazarlama Ltd. Şti. - Her Hakkı Saklıdır.
Korkutreis Mah. Cihan sokak 29/17 Sıhhiye / ÇANKAYA / ANKARA
Tel: 0 312 231 85 80  Fax: 0 312 231 64 26   E-mail: info@telesistem.com.tr