TELESİSTEM İletişim Sistemleri Panasonic İç Anadolu PBX Ankara Bölge Bayi Panasonic Telefon Santrali Fiyatları KX-NS500 Satış Fiyat Pazarlama Ltd. Şti.
Panasonic KX-NSX1000

Güncel kampanyalar ve fiyatlar için lütfen firmamızdan fiyat isteyiniz.

Panasonic KX-NSX1000 maliyetleri düşürerek, KX-NSX1000 günümüzdeki esnek iş gücünü ve artmakta olan müşteri taleplerini karşılayan yeni nesil iletişim sistemleri sunarak, şirketlere tam anlamıyla mükemmel bir müşteri deneyimi sağlamaları konusunda yardımcı olmaktadır. İş yeri çevresinde değişik konumlarda çalışan çalışanlarınız var, iş yerine yeni çalışanlar alıyorsunuz, yeni bir iş yeri kuracaksanız, bir danışma hizmeti başlatıyorsunuz yahut çalışanlarınızın evden çalışması için alt yapı oluşturuyorsunuz; hiç fark etmez; KX-NSX tüm bu ihtiyaçlarınıza kolaylıkla adapte olabilir.

Panasonic KX-NSX1000 Business Communications Server özel ihtiyaçlarına bir iletişim sistemini uyarlamak için izin modüler bir şekilde donanım ve yazılım bileşenlerini entegre ederek bu çözümleri sunmak için tasarlanmıştır. Standart iletişim, Resepsiyon/Operatör, Uzak kullanıcılar, Yöneticiler/Müdürler, Mobil kullanıcılar, Çağrı Merkezleri, Çoklu bağlantı sistemi, Akıllı masa, Merkezileştirilmiş yönetim.


Telekomünikasyon

Copyright © 2014 TELESİSTEM İletişim Sistemleri Panasonic İç Anadolu PBX Ankara Bölge Bayi Panasonic Telefon Santrali Fiyatları KX-NS500 Satış Fiyat Pazarlama Ltd. Şti. - Her Hakkı Saklıdır.
Korkutreis Mah. Cihan sokak 29/17 Sıhhiye / ÇANKAYA / ANKARA
Tel: 0 312 231 85 80  Fax: 0 312 231 64 26   E-mail: info@telesistem.com.tr