TELESİSTEM İletişim Sistemleri Panasonic İç Anadolu PBX Ankara Bölge Bayi Panasonic Telefon Santrali Fiyatları KX-NS500 Satış Fiyat Pazarlama Ltd. Şti.
HABERLER / DUYURULAR
Profesyonel Panasonic Sıp Sistemleri / 04 Nisan 2016, 13:46

Panasonic, standart SIP terminallerini ve SIP konferans cihazlarını da içeren çok çeşitli müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için geniş kapsamlı SIP çözümleri sunar. Oturum Başlatma Protokolü (SIP) Teknolojisi bazlı iş telefonu çözümlerine olan ilgi, geleneksel telefon sistemleri üzerinden bir çok avantaj sağladığı için hızlı bir şekilde artıyor.

1. Daha az arama maliyeti

2. Basit uygulama

3. Geliştirilmiş işlevsellik

Bu avantajlar, aynı zamanda müşteri hizmet seviyesini geliştirirken ve sistem değişimlerinin dönüş süresini azaltırken, SIP bazlı sistemlerin düşük maliyetli olarak iş için sunulmasını sağlar. İş SIP telefon sistemlerimizin çeşitleri şunları içerir: SIP DECT bazlı üniteler, SIP DECT multi cell sistemleri ve SIP masaüstü terminallerimiz.Diğer Haberler
Copyright © 2014 TELESİSTEM İletişim Sistemleri Panasonic İç Anadolu PBX Ankara Bölge Bayi Panasonic Telefon Santrali Fiyatları KX-NS500 Satış Fiyat Pazarlama Ltd. Şti. - Her Hakkı Saklıdır.
Korkutreis Mah. Cihan sokak 29/17 Sıhhiye / ÇANKAYA / ANKARA
Tel: 0 312 231 85 80  Fax: 0 312 231 64 26   E-mail: info@telesistem.com.tr